مجموعه کیمیا شهبال شما را به خرید بهترین محصولات خوراک دام و طیور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید انواع افزودنی خوراک آنزیم فیتاز | خرید جدید ترین انواع آن در کشور

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید جدید ترین افزودنی خوراک آنزیم فیتاز در کشورفروشندگان افزودنی خوراک آنزیم فیتاز در کشورعوامل موثر در قیمت گذاری افزودنی خوراک آنزیم فیتاز در کشورلیست شرکت های پخش کننده افزودنی خوراک آنزیم فیتاز در کشورتهیه انواع افزودنی خوراک آنزیم فیتاز به قیمت درب کارخانه در کشور

افزودنی های خوراک وخرید انواع افزودنی خوراک آنزیم فیتاز از مهمترین ارکان در سیستم تغذیه دام وطیور است که در کنار خوراک اصلی میتواند به ایمنی وبهبود گوارش وهضم و در نهایت رشد وسلامتی دام وطیور کمک کند.

خرید انواع افزودنی خوراک آنزیم فیتاز | خرید جدید ترین انواع آن در کشور

خرید جدید ترین افزودنی خوراک آنزیم فیتاز در کشور

خرید جدید ترین افزودنی خوراک آنزیم فیتاز در کشورآنزیم فیتاز در بدن پرندگان به مقدار بسیار کمی تولید می شود اسید فینیک به مقدار زیاد در مواد غذایی طیور به عنوان عامل ضد تغذیه ایی  محسوب می شود . فسفر موجود در منابع گیاهی در شرایط عادی برای طیور قابل دسترس نمی باشدو از طرف دیگر آنزیم فیتاز و ترکیب آن با مواد معدنی برای رشد وتولید طیور ضروری می باشد . به همین دلیل تهیه افزودنی  خوراک آنزیم فیتاز برای طیور لازم می باشد . 

مصرف آنزیم فیتاز در پروتئین نڑاد های مختلف مرغ گوشتی و مرغ تخمگذار و بوقلمون ، اردک ، شتر مرغ و بلدرچین سایر طیور توصیه می شود .

به همین دلیل تولید وتهیه آنزیم فیتاز در کشور در صنعت مرغداری از اهمیت بسزایی برخوردار است .

فروشندگان افزودنی خوراک آنزیم فیتاز در کشور

فروشندگان افزودنی خوراک آنزیم فیتاز در کشورطیور جهت بقا ورشد ، نیاز به انرڑی دارند انرڑی مورد نیاز طیور از سوخت وساز  مواد تغذیه ایی حاصل می شود .

با توجه به اینکه کل  انرڑی اجزا جیره در ساختار فیزیکی وبقای پرنده مورد استفاده قرار نمی گیرد . ومقداری از انرڑی هدر رفته (دفع شده) انرڑی قابل متابولیسم به دست خواهد آمد . انواع افزودنی آنزیم فیتاز نیز با تاثیر روی روند متابولیسمی وبهبود عملکرد آن باعث افزایش جذب و متابولیسم در بدن مصرف کننده می شود .

بنابراین در کارخانه افزودنی خوراک آنزیم فیتاز مقدار مورد نیاز وضروری آنزیم فیتاز اندازه گرفته می شود و با ترکیبات مساوی با مواد معدنی دیگر همچون فسفر ، سدیم ، پتاسیم ، کلر، سولفور،  و منیزیم ترکیب می شود .

تولید افزودنی خوراک آنزیم فیتاز با موادی که در بالا نام برده شد به صورت مواد خشک در اختیار مرغداران برای تغذیه طیور قرار می گیرد .

عوامل موثر در قیمت گذاری افزودنی خوراک آنزیم فیتاز در کشور

عوامل موثر در قیمت گذاری افزودنی خوراک آنزیم فیتاز در کشورپرورش طیور به منظور تولید منبع غذایی پروتئین دار با قیمت مناسب به یک  صنعت سود آورتبدیل گردیده است ولی بررسی ها نشان می دهدکه این بخش از تولید کشور ، دچار اختلالاتی است که لازم است مورد بررسی وتحقیق قرارگیرد . بخصوص در زمینه پخش  افزودنی خوراک آنزیم فیتاز ،  باید توجه بسیاری نمود تا فرصت طلبان وسود جویان استفاده نادرست در این زمینه نکنند. بنابراین بهتر است که قیمت افزودنی خوراک آنزیم فیتازدرب کارخانه مشخص باشد تا پول زیادی به جیب دلالان وسودجویان ریخته نشود. وهمچنین واسطه ها را نیز باید در این میانه حذف کردو خوراک به صورت مستقیم در دسترس مرغداران ودامداران برسد، تا با قیمت مناسبتری مواد پروتئین وطیور بدست مصرف کننده برسد. خرید افزودنی خوراک آنزیم فیتاز توسط مراکز فروش خوراک  افزودنی های دام وطیور در همه شهرهای ایران انجام می شود.

لیست شرکت های پخش کننده افزودنی خوراک آنزیم فیتاز در کشور

لیست شرکت های پخش کننده افزودنی خوراک آنزیم فیتاز در کشورآنزیم خوراکی فیتاز توسط قارچ هاوباکتری ها تولید می شودو در روده حیوانات نشخوارکننده مانند گاو و گوسفند یافت می شود . لذا این گونه از حیوانات قابلیت هضم این آنزیم را دارندبنابراین مشکلی برای مخلوط کردن این آنزیم با مواد غذایی این حیوانات وجود ندارد .

اما در انسان وطیور که تک معده ایی هستند این انزیم فیتاز در روده توسط باکتری ها تولید نمی شود ولذا قدرت هضم انرا ندارند.

در طیور آنزیم فیتاز را بصورت مکمل در جیره غذایی خشک وارد می نمایند تا طیور بتوانند از فسفر آلی موجود در آن استفاده کنند. 

این انزیم در بیشتر کارخانه های تولید مواد غذایی مخصوص دام وطیورکه در بیشتر شهرهای ایران تولید می شود .نام برد وهمچنین می توان از طریق واحدهای تولیدی در استانها اقدام کرد.

تهیه انواع افزودنی خوراک آنزیم فیتاز به قیمت درب کارخانه در کشور

تهیه انواع افزودنی خوراک آنزیم فیتاز به قیمت درب کارخانه در کشورمصرف انزیم فیتازبا بالانس کلسیم وفسفر باید مورد توجه قرار گیرد ولذا در مواردی که مقدار مصرف در جیره غذایی طیور نباید از حد مشخصی بالاتر رود . مقدار ونحوه مصرف فیتاز برای نیمچه های گوشتی ومرغ وبوقلمون ۱۰۰گرم در هر تن خوراک دامی است وبرای تهیه وفروش افزودنی خوراک آنزیم فیتاز بهتر است که با نمایندگیهای معتبر در سراسر ایران تماس مستقیم حاصل نمایید.

مجید شهبازی

<p style="text-align: center">برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.</p>
<p class="btn" style="text-align: center"><a href="/consulting/">مشاوره و فروش</a></p>

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: کیمیا شهبال

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09123854617

phone icon شماره تماس: 02177389410

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: kimiashahbal97@gmail.com

مجموعه کیمیا شهبال شما را به خرید بهترین محصولات خوراک دام و طیور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید