مجموعه کیمیا شهبال شما را به خرید بهترین محصولات خوراک دام و طیور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید و فروش جوجه یکروزه گوشتی | فروش و راهنمای نگهداری از آن در کشور

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش جوجه یکروزه گوشتی در کشورراهنمای نگهداری از جوجه یکروزه گوشتیتولید جوجه یکروزه گوشتی در رنگ های مختلفتهیه جوجه یکروزه گوشتی در وزن های مختلفپرفروش ترین انواع جوجه یکروزه گوشتی کدام اند؟

خرید و فروش جوجه یکروزه گوشتی در کشور از طریق مراکز مختلف در حال انجام است و با قیمت های گوناگون و شرایط متفاوت در اختیار مشتریان قرار می گیرد که آن ها می توانند برای بدست آوردن جوجه طبیعی و بدون هورمون با این مرکز ارتباط برقرار کنند تا با قیمت های کمتر از بازار و اطمینان کامل از محصول سفارشاتشان به آن ها تحویل داده شود. در ضمن، می توانید قبل از سفارش راهنمایی های لازم را در مورد روش نگهداری جوجه ها، توسط مشاوران دریافت نمایید.

خرید و فروش جوجه یکروزه گوشتی | فروش و راهنمای نگهداری از آن در کشور

فروش جوجه یکروزه گوشتی در کشور

فروش جوجه یکروزه گوشتی در کشورفروش جوجه یکروزه گوشتی در کشور بسیار زیاد شده و مشتریان برای تهیه آن بدنبال بهترین جوجه ها هستند که بطور طبیعی رشد کرده و بدنیا آمده باشند. چون، بعضی از تولید کنندگان با دادن هورمون ها به مرغ های تخم گذار باعث می شوند که جوجه های آن ها هم با هورمون رشد کند و مشتری خریدار آن نباشد.

برای همین، باعث شده “فروش جوجه مرغ بومی در اصفهان” افزایش یابد و مردم استقبال زیادی به این نوع جوجه ها نشان دهند، زیرا رشد آن ها ژنیتیکی و طبیعی می باشد و ضرری برای بدن نخواهد داشت.

بنابراین، اگر می خواهید با اطمینان کامل به خرید این جوجه ها بپردازید، کافیست با این فروشگاه تماس بگیرید.

راهنمای نگهداری از جوجه یکروزه گوشتی

راهنمای نگهداری از جوجه یکروزه گوشتیهمانطور که می دانید “تولید جوجه یک روزه” در کشور بالا رفته و افراد بدنبال این هستند تا روش های نگهداری از این جوجه های گوشتی را یاد بگیرند و بتوانند آن ها را به مرغ تبدیل کرده و به خرید و فروشش بپردازند. اما روش نگهداری نیاز به دقت و توجه هایی دارد که در زیر به چند نمونه از آن اشاره می شود.

  • ابتدا باید تمام بسترهای قدیمی برداشته و بسترهای جدیدی برای این جوجه ها فراهم گردد.
  • وسایل های مورد نیاز مثل، خوراک دان و غیره ضدغفونی و شستشو شود.
  • قبل از گذاشتن جوجه های یکروزه به سالن باید تمام سالن سم زدایی شده باشد.
  • بعد جوجه ها به سمت سالن هدایت شوند و دان و آب آن ها کامل باشد و رسیدگی شوند.

پس، همه این ها باید هنگام جوجه کشی یک روزه رعایت گردد تا بتوان نتایج حاصل را به خوبی بدست آورد. بنابراین، اگر می خواهید اطلاعاتتان دقیق تر و کامل تر باشد به این مرکز سری زده و با مشاوران ارتباط برقرار کنید.

تولید جوجه یکروزه گوشتی در رنگ های مختلف

تولید جوجه یکروزه گوشتی در رنگ های مختلفامروزه، تولید جوجه یکروزه گوشتی در رنگ های زیادی انجام می گیرد و هر کدام از آن ها با توجه به وزنی که دارند به فروش می رسند. اما رنگ هایی که بیشترین فروش را در بازار دارد، چند نمونه هستند.

بطور مثال، فروش جوجه گوشتی در کرج بیشتر در رنگ های زرد و قهوه ای است، چون این رنگ ها معمولا طبیعی تر بوده و قابل اطمینان ترند که البته کمی گران تر هم می باشند.

برای همین، تولید کنندگان سعی می کنند رنگ هایی تنوع زیادی را در تولید و حتی قیمت ایجاد کنند تا مشتریان را راضی نگه دارند و بتوانند فروش خود را افزایش دهند. لذا، اگر می خواهید از قیمت جوجه یک روزه گوشتی و غیره اطلاع کنید و بهترین آن را خریداری کنید، می توانید از طریق این مرکز معتبر و بزرگ تماس بگیرید.

تهیه جوجه یکروزه گوشتی در وزن های مختلف

تهیه جوجه یکروزه گوشتی در وزن های مختلفتهیه جوجه یکروزه گوشتی بسیار آسان است و می توان آن را در وزن های مختلف از مراکز گوناگون بصورت مستقیم و اینترنتی خریداری نمود. جوجه های گوشتی معمولا وزن های مختلفی دارند. چون، روش نگهداری و رسیدگی آن ها متفاوت است و باعث می شود در رشد تغییر داشته باشند و با توجه به وزنشان در اختیار مشتری قرار گیرند.

بطور مثال، خرید جوجه از ورامین هر روزه از مراکز زیادی انجام می شود و مشتریان فراوانی هستند که بدنبال فروشگاهی معتبر می باشند و دوست دارند این جوجه ها را با وزن های متوسط و یکدست تهیه کنند تا برایشان بصرفه تر بوده و هزینه کمتری در قبالش بپردازند.

بنابراین، اگر شما هم می خواهید با قیمت های مقرون بصرفه این محصول را سفارش دهید و در مورد طبیعی بودنشان اطمینان کامل داشته باشید، کافیست همین حالا اقدام کنید.

پرفروش ترین انواع جوجه یکروزه گوشتی کدام اند؟

پرفروش ترین انواع جوجه یکروزه گوشتی کدام اند؟

آیا می دانید پرفروش ترین انواع جوجه های گوشتی کدام اند؟ جوجه های گوشتی انواع مختلفی دارند و از نظر رنگ، وزن، جنس و … با هم متفاوتند که معمولا جوجه های تخمگذار در بازار فروش بالاتری دارند.

مثلا، فروش جوجه مرغ گوشتی در مشهد بیشتر از نوع تخمگذار است. زیرا، مشتریان می خواهند جوجه ای را تهیه کنند که بتوانند کسب و کار خود را رونق دهند و باعث رشد اقتصادی کشور شوند.

برای همین، این مرکز بزرگ سعی دارد که “قیمت جوجه یک روزه تخمگذار” را نسبت به بازار کمتر کند تا مشتریان بتوانند نیاز خود را برطرف کرده و با اعتماد بیشتری به خرید بپردازند.

مجید شهبازی

<p style="text-align: center">برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.</p>
<p class="btn" style="text-align: center"><a href="/consulting/">مشاوره و فروش</a></p>

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: کیمیا شهبال

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09123854617

phone icon شماره تماس: 02177389410

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: kimiashahbal97@gmail.com

مجموعه کیمیا شهبال شما را به خرید بهترین محصولات خوراک دام و طیور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید