مجموعه کیمیا شهبال شما را به خرید بهترین محصولات خوراک دام و طیور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش روغن مایع کیمیا شهبال

آنچه در این مقاله می خوانید...

جزییات روغن مایع کیمیا شهبالعلل برتری روغن مایع کیمیا شهبالفرآیند تولید روغن مایع کیمیا شهبالفروشنده روغن مایع کیمیا شهبال

فروش روغن مایع کیمیا شهبال توسط همین مراکز صورت می پذیرد. پرورش دهندگان طیور با استفاده از این روغن در دان ماکیان، باعث رونق کسب و کارشان خواهند شد.

فروش روغن مایع کیمیا شهبال

جزییات روغن مایع کیمیا شهبال

جزییات روغن مایع کیمیا شهبالروغن ها نمونه موادی هستند که در کیفیت دان پرندگان و تامین انرژی مورد نیاز آنان نقش به سزایی دارند. و انرزی موجود در آن ها ۳ برابر بیشتر از ذرت است. از نمونه های معروف آن می توان، روغن مایع کیمیا شهبال را نام برد که در عرصه ی تولید روغن پرندگان فعالیت چشمگیری دارد.

حال با هم نگاهی به ترکیبات اصلی آن می کنیم و این که چگونه آن را به دان پرندگان اضافه کنیم و چطور آن را تهیه کنیم.

روغن ها و چربی ها از ترکیبات موجود در طبیعت می باشند که بیشتر چربی ها نشات گرفته از حیوانات هستند به عنوان مثال می توان پیه را نام برد. و روغن ها نشات گرفته از گیاهان می باشند و در دانه های روغنی بسیاری یافت می شوند از جمله کتان، پنبه دانه، آفتابگردان، سویا، ذرت، کلزا و …

بعضی از دانه های روغنی به علت رویش بسیار خوبشان، بخش بزرگی از زمین های کشاورزی را به زیر کشت خود اختصاص می دهند که بعد از برداشت آن ها و جدا کردن دان از گیاه برای تهیه روغن مورد کاربرد قرار می گیرند که این روغن از طریق حلال های هگزان و روش فشاری استخراج می شوند. و در امر تغذیه پرندگان و انسان کاربرد دارند.

علل برتری روغن مایع کیمیا شهبال

علل برتری روغن مایع کیمیا شهبالروغن سویا از روغن های پر کاربرد در تغذیه ی پرندگان می باشد که از دانه ی سویا استخراج می شود و تفاله ی باقی مانده از آن به جهت غنی بودن آن از پروتیین، مورد مصرف انسان و به خصوص پرندگان قرار می گیرد. این تفاله در حدود ۳۰ درصد و شاید بیشتر پروتئین داشته و همه ی پروتئین مورد نیاز پرندگان را تامین می کند.

روغن حاصل شده از کلزا و پنبه دانه، مقادیر زیادی املاح مضر دارند که با طی کردن فرآیندی این املاح مضر حذف می شوند و یا خیلی کم در دان طیور استفاده می شوند.

روغن پرندگان لبریز از اسیدهای چرب می باشد و طی فرآیند متابولیسم در بدن طیور تبدیل به انرژی می شوند.

روغن مایع کاربرد بسیار زیادی در زمینه ی تهیه دان پرندگان را دارد.

این محصولات مقدار بسیار زیادی آنتی اکسیدان و ویتامین E را دارند که آنتی اکسیدان باعث سالم بودن سلول های بدن طیور می شود.

از ویژگی های روغن مایع کیمیا شهبال می توان به کسب انرژی پرندگان از طریق مصرف بسیار کم آن اشاره کرد و از لحاظ رشد طیور حائز اهمیت بوده، چرا که انرژی تولید شده از آن صرف تولید تخم مرغ و گوشت پرنده می گردد.

تغذیه ی طیور با دان آردی و ریختن آن در سالن پرورش پرندگان، باعث بوجود آمدن گرد و خاک در سالن و هوای آن می شود و این امر منجر به بیماری های تنفسی پرندگان می گردد.

فرآیند تولید روغن مایع کیمیا شهبال

فرآیند تولید روغن مایع کیمیا شهبالبه کار بردن روغن در دان طیور، باعث می شود که دان خوش خوراک شده و پرنده مقدار بیشتری از آن را مصرف می کند و در این میان وزن طیور گوشتی، افزایش یابد. 

این امر خیلی به نفع پرورش دهنده می باشد زیرا بیشتر این دان ها بوی خوشی دارند و باعث افزایش مصرف آن از طرف پرنده می شود.

کاربرد روغن در مناطق گرم خیلی مفید می باشد زیرا دمای هوا در این مناطق به علت بالا بودن، باعث گرمی سالن پرورش طیور می شود که در این بین پرنده هم کمتر فعالیت می کند و این بی تحرکی باعث پروار شدن آن ها می گزدد.

فرآیند استخراج روغن مایع کیمیا شهبال به دلیل فشار و حرارت در تولید آن عاری از عوامل بیماری زا بوده و روغن بسیار سالمی تولید می شود.

دستگاه گوارش پرندگان مختلف، قابلیت هضم بالای انواع روغن ها را دارد از جوجه های دو سه روزه گرفته تا پرندگان بزرگتر.

به کار بردن روغن خوب و استاندارد در دان مرغ، باعث به سود رسیدن بیشتر مرغداران می شود که روغن کیمیا شهبال جزو این روغن های مناسب است.

برتری روغن مایع کیمیا شهبال در عرصه ی صنعت مرغداری بر هیچ کس پوشیده نبوده و باعث رونق هر دو صنعت گردیده است.

فروشنده روغن مایع کیمیا شهبال

فروشنده روغن مایع کیمیا شهبالخرید و فروش و استفاده از روغن در دان طیور، سال های زیادی است که در دنیا و به خصوص ایران رواج دارد. این روغن ها از مواد اصلی برای پرورش پرندگان است و بخش مهمی از غذای پرندگان را دربر می گیرد.

کارخانجاتی که در تهیه ی دان آردی فعالیت دارند قطعا یک وعده هم باید روغن به دان تولید شده ی خود اضافه کنند تا خوراک پرندگان پرورشی مطلوب و میزان باشد. روغن مایع کیمیا شهبال می تواند در این عرصه به آنان کمک شایانی کند.

تولید روغن مایع کیمیا شهبال می تواند عرصه ی رقابت بسیاری از صنعتگران در عرصه ی دان طیور گردیده و ضمن داشتن رقابتی سالم در کنار هم، باعث اشتغال زایی بسیاری نیز شود. و در صورت رعایت استانداردهای لازم در تهیه ی آن زمینه ی صادرات آن را به کشورهای دیگر رانیز فراهم کرده و ارز آوری مناسبی را عاید کشور کند.

البته بهتر است از این صنعت پول ساز حمایت های لازم به عمل بیاید. سریع ترین و بهترین راه برای خرید روغن طیور در کشور همین مراکز هستند که در فروش این محصول فعالیت دارند.

این روغن ها به صورت فله ای نیز در بازار موجود هستند و فروشنده ی فله ای خوب می داند این محصول را از کجا بخرد. به همین دلیل به دنبال بهترین مرکز پخش آن رفته تا محصول مرغوبی را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

روغن طیور در مقابل کارآیی فوق العاده ی آن از قیمت کمی برخوردار بوده و استفاده کردن از آن تاثیر بسیار زیادی در رشد پرندگان دارد که برخی از این تاثیرات عبارتند از

  • خیلی راحت هضم می شود.
  • مملو از آنتی اکسیدان است.
  • کیفیت گوشت پرنده را افزایش می دهد.

حال که از قیمت کم روعن دان طیور اطلاع پیدا کردیم ما نیز می توانیم در صنعت مرغداری فعالیت کرده و اطلاعات خود را در اختیار دیگران قرار دهیم تا شاید آنان نیز وارد این حرفه شده و در این صنعت فعالیت گسترده ای را داشته باشند و باعث رونق تولید در کشورمان گردند و آنرا به کشورهای اطراف و همسایه مان صادر کنند.

مجید شهبازی

<p style="text-align: center">برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.</p>
<p class="btn" style="text-align: center"><a href="/consulting/">مشاوره و فروش</a></p>

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: کیمیا شهبال

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09123854617

phone icon شماره تماس: 02177389410

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: kimiashahbal97@gmail.com

مجموعه کیمیا شهبال شما را به خرید بهترین محصولات خوراک دام و طیور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید