مجموعه کیمیا شهبال شما را به خرید بهترین محصولات خوراک دام و طیور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرغوبترین دان مرغ گوشتی در فروشگاه های اصفهان

آنچه در این مقاله می خوانید...

تاثیر کیفیت دان مرغ در رشد آنمزایای استفاده از دان مرغ باکیفیتفاکتور های مهم در تعیین قیمت دان مرغ گوشتیدان مرغ گوشتی را از کجا بخریم ؟

تغذیه مهم ترین بخش پرورش مرغ های گوشتی است دان مرغ با کیفیت و مرغوب یکی از نیاز های مهم پرورش دهندگان مرغ گوشتی است و برای به دست آوردن دان مرغ با کیفیت باید به فروشگاه های معتبر رجوع کرد که فروشگاه های دان مرغ اصفهان نمونه هایی از عرضه کنندگان دان مرغ با کیفیت هستند.

مرغوبترین دان مرغ گوشتی در فروشگاه های اصفهان

تاثیر کیفیت دان مرغ در رشد آن

تاثیر کیفیت دان مرغ در رشد آندان مرغ با کیفیت تاثیر مستقیمی بر رشد مرغ دارد و همه ی پرورش دهندگان در تلاش هستند بهترین دان مرغ را تهیه و به خورد مرغ هایشان دهند.

زیرا هر چه زودتر مرغ هایشان پرورش یافته و بزرگ شوند زودتر به سود دهی می رسند .

البته در بازار فروش دانه مرغ دانه مرغ های بی کیفیت نیز بسیار وجود دارند برخی از پرورش دهندگان برای سود بیشتر دانه مرغ های بی کیفیت استفاده می کنند و بر این باور هستند که سود بیشتری می کنند در واقع انها اشتباه می کنند وقتی دانه مرغ بی کیفیت استفاده کرده ای در نتیجه مرغ های بی کیفیت و سودی دیر بازده و همین سبب می شود خریدار ها از خرید این مرغ های بی کیفیت رضایت نداشته باشند و دیگر مرغ های شما را خریداری نکنند . دان مرغ از نظر ترکیب غذایی کامل ترین جیره ای است که حاوی تمامی مواد مغذی که مورد نیاز رشد پرنده است.

با گذشت زمان و بالا رفتن سن دام تعداد وعده های غذایی انها نیز کمتر می شود بهتر است این تغییر وعده غذایی یکباره صورت نگیرد و به مرور زمان انجام شود .

معمولا کارخانه جات دام و طیور انواع مختلفی از جیره غذایی مرغ را تولید می کنند ولی به دلیل داشتن قیمت مناسب و بازدهی بهتر به سراغ دانه مرغ می روند .

دان مرغ از ترکیب چند محصول تولید می شود که میتوان به :

  • ذرت
  • گندم
  • کنجاله سویا
  • اسید های امینه
  • مکمل های ویتامینه و معدنی
  • پودر ماهی

و برخی افزودنی ها اشاره کرد.

کنسانتره ها انواع مختلفی دارند که تولید هر شرکتی با شرکت دیگر متفاوت است و باید کنسانتره های خاصی به خوراک اضافه شود صنعت تولید خوراک دام و طیور همواره در حال پیشرفت است و برخی خوراک ها با دستگاه های خاصی درست می شود که همه ی این ها در رشد مرغ تاثیر بسزایی نیز دارد .

هر تولید کننده ای  طرز تهیه خوراک دامی اش با تولید کننده دیگری متفاوت است.

مزایای استفاده از دان مرغ باکیفیت

دان مرغ از ترکیب چندین مواد مغذی تولید شده است و به همین دلیل از مزایای بسیار زیادی برخوردار است.

مزایای استفاده از دان مرغ با کیفیت به دلیل ارزان بودن قیمت این محصول و با بودن جیره های غذایی دیگر که برخی از ان ها قیمت کم تری نسبت به دان مرغ دارند و معمولا دیر بازده خواهد بود و برخی جیره ها گران هستند به همین خاطر پرورش دهنده باید به فکر کمترین هزینه و بیشترین بازدهی را داشته باشد که دان مرغ با کیفیت این مشکل را حل کرده است.

البته ما باید به دنبال دان مرغ با کیفیت باشیم که هم بازدهی خوبی در کارمان داشته باشیم و هم هزینه ها را کم کنیم امروزه همه مرغ داران به دنبال دان مرغ با کیفیت هستند.

پس برای تهیه دان مرغ باید به مکان های معتبر رجوع کرد اصفهان تولید کننده دان مرغ باکیفیت است که جوابگوی انتظار هر پرورش دهنده ای بوده است.

دان مرغ با کیفیت مثل زنجیره ای در مسیر درست است که از تولید کننده شروع می شود و به مصرف کننده ختم می شود که در این زنجیره از خریدار مرغ گرفته تا پرورش دهنده مرغ هر دو به هدف خود رسیده اند پرورش دهنده به سود خود و مصرف کننده به خوردن گوشی با کیفیت و لذیذ پس تولید کننده ها باید دان مرغ را به بهترین کیفیت تولید کرده و وارد بازار کنند.

منبع اصلی تامین انرژی جیره ذرت است بیشتر مواد تشکیل دهنده جیره ذرت است ولی از نظر پروتئین فقیر بوده و جایگزین ان در جیره های دیگر وجود دارد دان مرغ مثل یک مکمل است که با برخی از ترکیبات مختلف با ویژگی های غذایی متفاوت است که یک نوع غذای کامل است.

فاکتور های مهم در تعیین قیمت دان مرغ گوشتی

فاکتور های مهم در تعیین قیمت دان مرغ گوشتیفاکتور های مهم تعیین کننده در تهیه دان مرغ گوشی به مقدار مواد ترکیب شده در دان و کیفیت مواد ترکیب شده در ان بستگی دارد امروزه صدای فروش دان مرغ زیاد به گوش ما می رسد اما ایا ان دان مرغ ها کیفیت لازم را دارند؟

معمولا ما از خرید هر دان مرغی صرف نظر می کنیم و مدام پرسو جو می کنیم که چه کسی دان مرغ با کیفیت می فروشد و هر دان مرغی را خریداری نمی کنیم زیرا از محتویات ترکیب شده در داخل دان بی اطلاع هستیم .

و اگر ما به دلیل ارزان بودن ان دان دست به خرید ان بزیم هر چند که می دانیم ان دان مطمئنا بی کیفیت است خودمان متضرر می شویم.

قیمت دان مرغ گوشتی در بازار با هم دیگر بسیار متفاوت است برخی از پرورش دهندگان می گویند می توانند فرق دان خوب را از دان نامرغوب تشخیص دهند و این مسئله کار آنان را راحت کرده است ولی بسیاری از تولید کنندگان متوجه دان مرغ با کیفیت و نامرغوب نمی شوند و آنها می توانند به مکان های معتبر و به نام تولید دان مرغ مراجعه کنند.

البته نحوه ترکیب اجزای مختلف جیره بسیار مهم است که تمام اجزای جیره به طور یکنواخت در دستگاه میکسر مخلوط شوند.

اجزای جیره به ترتیب خاصی به میکسر افزوده و میکس می شود.

ترتیب کنسانتره ای تجاری مختلف و متفاوت است

دان مرغ گوشتی را از کجا بخریم ؟

گفته بودیم که برای تهیه دان مرغ با کیفیت بهتر است به مکان های معتبر رجوع کنیم که اصفهان تولید کننده دان مرغ با کیفیت و مرغوب است.

اما کدام فروشگاهها دان مرغ با کیفیت می فروشند؟

در ادامه شما را به چند شرکت تولید کننده خوراک  دام و طیور معرفی خواهیم کرد که جهت خریداری دچار سردرگمی نشوید:

  • (شرکت تولید کننده خوراک دام و طیور سحرگاهان)(آدرس_ اصفهان_شهرک صنعتی سپهر آباد_خیابان ۵_پلاک ۴)
  • (شرکت خوراک سازان دام و طیور اصفهان)(آدرس_اصفهان_کیلومتر۵۴ جاده شیراز_شهرکت صنعتی رازی_فاز سوم)  

البته شرکت های تولید کننده دفتر های فروش مختلفی در اصفهان دارند و فروشگاه دان مرغ گوشتی باکیفیت 

در اصفهان کم نیستند زیرا پرورش دهندگان اصفهان را به عنوان شهر دان مرغ با کیفیت می شناسند.

و هر روزه تقاضا از این فروشگاه های دان مرغ بیشتر می شود.

مجید شهبازی

<p style="text-align: center">برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.</p>
<p class="btn" style="text-align: center"><a href="/consulting/">مشاوره و فروش</a></p>

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: کیمیا شهبال

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09123854617

phone icon شماره تماس: 02177389410

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: kimiashahbal97@gmail.com

مجموعه کیمیا شهبال شما را به خرید بهترین محصولات خوراک دام و طیور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید