مجموعه کیمیا شهبال شما را به خرید بهترین محصولات خوراک دام و طیور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید روغن گیاهی کیمیا شهبال

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع روغن های گیاهی کیمیا شهبالمشخصات روغن گیاهی کیمیا شهبالچرا روغن گیاهی کیمیا شهبال بخریم؟روش خرید روغن گیاهی کیمیا شهبال

روغن های گیاهی زیادی وجود دارند که منشأ آنها گیاهان مختلف یا بذرهای روغنی گوناگون می باشد، در کارخانجات مختلف تولید روغن، از این مواد اولیه، انواع روغن های مخصوص خوراکی یا غیرخوراکی، استخراج می کنند،  انواع روغن های غیر خوراکی، بیشتر مصرف تغذیه ای برای دام و طیور دارند، روغن گیاهی کیمیا شهبال، از بهترین و مرغوبترین نمونه های این محصول می باشد که به دلیل کیفیت ویژه، به عنوان خوراک مخصوص دام و طیور استفاده می شود.

مرکز خرید روغن گیاهی کیمیا شهبال

انواع روغن های گیاهی کیمیا شهبال

انواع روغن های گیاهی کیمیا شهبالروغن های گیاهی به دلیل انرژی بالایی که دارند یک ماده غذایی خوب، برای انواع پرندگان محسوب می شوند، از انواع روغن گیاهی کیمیا شهبال، می توان به روغن سویا، کانولا، آفتابگردان، ذرت و کلزا اشاره کرد.

این محصولات، به دلیل چربی های اشباع کمتر و عدد یدی بالاتر و همچنین آلودگی پذیری کمتر، گزینه ی مناسبی برای تغذیه ی حیوانات می باشند، از آنجا که جیره ی غذایی دام هایی که در دامداری های گوناگون نگهداری می شوند و پرندگان مختلفی که در مرغداری ها پرورش می یابند، نقش اساسی در سلامت حیوان و کیفیت محصول نهایی دارد، انتخاب این روغن های گیاهی یا ترکیبی از آنها، به عنوان خوراک یا منبع تغذیه ای این موجودات، به دلیل آنتی اکسیدان ها و ویتامین های مختلفی که در ترکیب آنها وجود دارند، بسیار مناسب می باشد.

در کارخانجات تولید این نوع از روغن های گیاهی، برای استخراج روغن، دانه ها و گیاهان روغنی را تحت تأثیر گرما قرار داده و از طریق فشار مکانیکی، روغن ناخالصی به دست می آورند، سپس حلال و صمغ آنها را از آن جدا کرده و روغن خام که مناسب برای خوراک حیوانات مختلف است، به دست می آید.
البته اگر این روغن تحت تصفیه ی بیشتری قرار بگیرد، همان روغن خوراکی که مصرف انسانی دارد، تولید می شود، شهرهای مختلف ایران، به دلیل تولید و پرورش انواع مختلفی از دام و طیور، دارای کارخانجات معتبری در زمینه ی تولید این روغن های گیاهی می باشند که با استفاده از دستگاه های به روز و با رعایت استانداردهای تولید، انواع مختلفی از این نمونه ها را تولید و با کیفیت مناسب عرضه می کنند. 

مشخصات روغن گیاهی کیمیا شهبال

مشخصات روغن گیاهی کیمیا شهبال مواد اولیه ی هر محصولی در کیفیت نهایی آن محصول تاثیر مستقیمی دارد، کارخانجات و شرکت های تولیدکننده باید به این نکته مهم توجه ویژه داشته باشند، روغن گیاهی کیمیا شهبال، با استفاده از بهترین مواد اولیه که محصول کشاورزان باتجربه و زحمتکش این مرز و بوم است و با به  کارگیری دستگاه های پیشرفته ی صنعتی و همچنین کمک گرفتن از متخصصان و کارشناسان داخلی این شرکت، تولید و با بهترین کیفیت و بسته بندی های ویژه به دست مصرف کنندگان اصلی این نوع محصولات می رسد.

امروزه توجه به سلامتی و تغذیه ی دام و طیور به دلیل اینکه بخش اعظمی از غذای انسان را تأمین می کنند و سلامت و کیفیت آنها، می تواند نقش اساسی در بهبود سلامت و کیفیت زندگی بشر داشته باشد، مورد توجه صنایع مختلف و پرورش دهندگان و تولید کنندگان این دام ها می باشد.

کیفیت خوب و داشتن استانداردهای لازم محصولات گیاهی کیمیا شهبال، باعث شده تا علاوه بر صنعتگران و پرورش دهندگان خانگی، مراکز بزرگ نگهداری دام و طیور نیز از خریداران عمده ی محصولات این شرکت باشند.

این شرکت تولیدی بازرگانی، انواع مختلفی از روغن ها و مکمل های خوراکی و داروئی، انواع کنسانتره، دان آماده ی مورد نیاز مرغداری ها و دامداری های بزرگ را تأمین می کند، کارشناسان این نهاد، با بررسی شرایط جغرافیایی مختلف کشور، نژادهای گوناگون حیوانات اهلی و همچنین بر اساس جدیدترین مطالعات علمی دنیا، کالاهای ویژه ی خود را تولید می کنند.

چرا روغن گیاهی کیمیا شهبال بخریم؟

چرا روغن گیاهی کیمیا شهبال بخریم؟همیشه کیفیت و قیمت محصولات و روغن های گیاهی تولیدی، برای بسیاری از خریداران عمده ی این کالاها اهمیت خاصی داشته و با توجه به تعداد زیاد تولیدکنندگان، قیمت رقابتی این نمونه ها می تواند عامل اصلی فروش و رضایت مشتریان مختلف باشد.

قیمت این محصولات با توجه به نوع روغن، کیفیت، اندازه و نحوه ی سفارش کالا و برند شرکت تولیدکننده ی آن متفاوت می باشد، شرکت کیمیا شهبال، نیز برای کسب رضایت و اعتماد مشتریان خود، فرآورده های تولیدی خود را با بهترین کیفیت و قیمت عرضه می کند.

با خرید روغن گیاهی کیمیا شهبال، ضمن اطمینان از کیفیت و اصالت کالای دریافتی، می توانید از تخفیفات ویژه ی خرید عمده ی این محصول نیز بهره مند شوید، خواص بی نظیر روغن های گیاهی این شرکت که حاوی مقادیر بالایی از امگا۳، امگا۶، ویتامین های گوناگون، مواد پروتئین دار و مغذی و آنتی اکسیدان‌های مفید می باشد، باعث شده تا کسانی که برای اولین بار این روغن ها را خریداری می کنند، برای خرید های بعدی نیز محصولات این شرکت را انتخاب کنند.

تغذیه ی پرندگان بخصوص مرغ ها از این ماده های غذایی مفید باعث افزایش کیفیت گوشت آنها شده و  بازدهی بیشتر و سودآوری بالاتری را نصیب مرغداری‌ها و پرورش دهندگان گونه های جانوری مختلف می کند.

روش خرید روغن گیاهی کیمیا شهبال

روش خرید روغن گیاهی کیمیا شهبالویژگی روغن گیاهی کیمیا شهبال، به عنوان یکی از بهترین روغن های تولید شده برای خوراک حیوانات، باعث شده تا صنایع بزرگ، دامپروری ها و صنایع تولید و پرورش انواع ماکیان، این محصولات را به طور عمده و با حجم های  گوناگون، سفارش دهند.

روغنی که در ترکیب خوراک حیوانات اهلی به کار می رود باید خالص و عاری از هر گونه ترکیبات میکروبی یا باکتریایی باشد، به دلیل حساسیت ویژه ای که این محصولات دارند، روغن های تولیدی دارای برگه آنالیز مورد تأیید آزمایشگاه می باشند و در فرآیند تولید با روشهای مختلف، کیفیت محصول مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد و با روشهای کاملاً بهداشتی تولید می شود.

کیفیت بالای روغن های گیاهی تولید شده توسط کارخانجات و شرکت های تولیدی معتبر ایرانی، باعث شده تا علاوه بر فروش داخلی خوب، شاهد صادرات این کالاها به مناطق مختلف جهان، بخصوص کشورهای همسایه باشیم.

افزایش تنوع محصولات تولیدی، رعایت شاخص های کیفی و بهداشتی، بسته بندی های مناسب و برنامه ریزی های درست صادراتی، می تواند کمک خوبی به تولیدکنندگان ما، در جهت صادرات هر چه بیشتر، سودآوری بالاتر، تأثیرات مثبت اقتصادی و افزایش توان صادراتی کشور، باشد.

سایت فروش ما با افتخار، انواع مختلفی از محصولات شرکت کیمیا شهبال را با بهترین کیفیت، و با ملاحظات قیمتی ویژه در اختیار خریداران عمده ی این کالا می گذارد، لذا با ثبت سفارش می توانید حجم های دلخواه از محصول را در اسرع وقت و بدون کمترین اتلاف وقت دریافت کنید.

مجید شهبازی

<p style="text-align: center">برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.</p>
<p class="btn" style="text-align: center"><a href="/consulting/">مشاوره و فروش</a></p>

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: کیمیا شهبال

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09123854617

phone icon شماره تماس: 02177389410

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: kimiashahbal97@gmail.com

مجموعه کیمیا شهبال شما را به خرید بهترین محصولات خوراک دام و طیور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید